O nás

KENAST Pečky

Firma KENAST Pečky zařídila a vybavila již stovky kanceláří a úřadů, školy a mateřské školky. Dovolíme si tvrdit, že přes 25-leté zkušenosti jsme profesionály v kompletní péči o kanceláře a školy.

Dodáváme tiskárny a kopírky KYOCERA, počítače, notebooky, spotřební materiál, kancelářskou techniku, kancelářské potřeby, kancelářský nábytek, nábytek a vybavení pro školy a školky včetně vybavení pro školní jídelny a dětská hřiště. To vše umíme dodávat jako náhradní plnění a hlavně jako kompletní dodávku včetně stavebních úprav a následného pravidelného servisu a dodávek spotřebního materiálu a kancelářských potřeb.

Disponujeme i vlastním zázemím pro servis kopírek a tiskáren Kyocera.

 

Na trhu již 20 let

V roce 2014 jsme oslavili již 20 let na trhu. Za tu dobu jsme se dostali mnoho ocenění od firmy KYOCERA za dobrou podporu a prodej této značky na českém trhu. Oceněním od našich zákazníků je fakt, že díky jejich spokojenosti s našimi službami, jsme realizovali vybavení velkého množství kanceláří, škol, školek, úřadů a ordinací.

 

Naše reference

Chcete-li si prohlédnout malý výběr z námi realizovaných či vybavených škol, školek a kanceláří, zde jsou naše reference.

 

Sídlo a hlavní výdejní místo naší firmy se nalézá v Pečkách na trase Praha-Kolín.

Otevírací doba: PO - PÁ | 8:00 - 16:00
Telefon: 321 786 686, email: kenast@kenast.cz

Prodejna KENAST Pečky

 

KENAST pobočka Praha 7

Naše pražská kancelář je na adrese:

Dělnická 54 (areál Drutěva, 2. patro, kancelář 205)
170 00 Praha 7

Telefon: +420 603 462 631